Naujienos

Tolerancijos diena

Posted

1995 m. UNESCO lapkričio 16-ąją paskelbė Tarptautine tolerancijos diena, kurią nuo to laiko daugelis demokratinių valstybių mini įvairiais renginiais. Šių metų tolerancijos simbolis – rankos, kuriomis žmogus daro gerus ir blogus darbus, sukuria ir sugriauna.
Mokykla pasipuošė mūsų pačių vaikų padarytomis rankytėmis su gražiais žodžiais apie toleranciją, gėrį ir grožį. „Išauginome“ tolerancijos medį, kurio šakos – mūsų rankos. Mokyklos maironiečiai papasakojo apie šios dienos reikšmę, pateikė gyvenimiškų ir literatūrinių pavyzdžių susijusių su tolerancija.
„Pažiūrėkim į savo rankas, rožės žiedas tepražysta jose, ištieskim ranką draugui, kaip atvirumo ir pasitikėjimo ženklą, gražiai susikibkim, kad pajustume bendrystę“ – tai buvo mūsų rankyčių „veikla“ akcijos metu.

Mokytoja Dalia Greviškienė