Naujienos

Tolerancijos diena

Posted

Lapkričio 16-ąją mini daugelis demokratinių valstybių nuo 1995 m., kai UNESCO šią dieną paskelbė Tarptautine tolerancijos diena. Dešimtos klasės maironiečiai papasakojo apie šių metų Tolerancijos simbolį – raktą, puikiai tinkantį atrakinti žmonių mintims, širdžiai, jausmams ir įsileisti į savo minčių ir širdies labirintą šalia esantį kitokį žmogų ne tik savo išvaizda, bet ir kitokių pažiūrų, išpažįstantį kitą religiją.
Mokykla pasipuošė mūsų pačių vaikų padarytais raktais su gražiais žodžiais, komplimentais draugui, artimui, mintimis apie Toleranciją, gėrį ir grožį. Prie simbolinių durų su širdimi būriavosi vaikai, ieškodami akimis žodžių ar palinkėjimų apie juos pačius. Tai rodo, kad renginys juos sudomino, taip žengėme, kad ir mažą, bet žingsnį tolerancijos link.

Mokytoja Dalia Greviškienė