Naujienos

Tolerancijos diena

TOLERANCIJA – tai pakantumas, mandagumas, pagarba. Supratimas, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų ir pripažinimas, kad kiekvienas turi teisę būti kitoks, savitas ir nepakartojamas.

2020 m. Tarptautinės tolerancijos dienos simbolis – dėlionė. Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai kruopščiai bei kūrybiškai spalvino atskiras dėlionės detales, iš kurių suklijavo vieną žodį – tolerancija. Šie mokslo metai ypatingi, 5-10 klasių mokiniai dėl paskelbto karantino mokosi nuotoliniu būdu, tačiau tai nesutrukdė paminėti tolerancijos dienos. Kiekvienas mokinys pasirinkta technika piešė savo Tolerancijos dėlionės dalelę, kuriose galėjome įžvelgti, kad visi esame panašūs, tuo pačiu skirtingi, o visumoje galime būti labai vieningi!        

Socialinė pedagogė Lina Misevičienė