Tolerancijos diena

Tolerancija – tai pakantumas, mandagumas, pagarba. Supratimas, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų ir pripažinimas, kad kiekvienas turi teisę būti kitoks, savitas ir nepakartojamas. 2021 m. Tarptautinės tolerancijos dienos simbolis – tolerancijos miestas.
Miestas ar net mažiausias miestelis neįsivaizduojamas be pastatų. Siekdami sukurti savo mokyklos tolerancijos miestą vaikai kūrė namus, kurie džiugino išradingumu ir kūrybiškumu.
Tarptautinės tolerancijos dieną mokiniai pristatė savo namus, pasakojo kaip sekėsi juos statyti, kas jų namuose gyvena, kvietė į svečius. Pasikalbėję apie toleranciją ir jos svarbą nutarėme ateityje stengtis priimti kitus, tokius, kokie jie yra – nepakartojami ir unikalūs.
Socialinė pedagogė Lina Misevičienė