Naujienos

Ugdymas karjerai. Išvyka į prekybos ir pramogų centrą „Babilonas“

Posted

Lapkričio 16 d. Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos septintos ir aštuntos klasės mokiniai apsilankė Panevėžio pramogų ir prekybos centre „Babilonas“. Profesinio veiklinimo vizitai yra viena iš ugdymo karjerai veiklos dalių. Mus pasitiko edukatorė Vilija Petkūnienė ir pakvietė į kino teatro „Forum Cinemas“ žiūrovų salę. Šios įstaigos vadovas supažindino su kino filmų demonstravimo subtilybėmis ir sužinojome, kokių gebėjimų reikia, kad galėtume dirbti kino mechaniku, kontrolieriumi, kasinininku ir baro darbuotoju. „Skani“ profesija – konditeris ir kulinaras. Šio darbo subtilybes atskleidė apsilankymas „Vasario“ kepyklėlėje. O kokiais skaniais pyragėliais mus pavaišino… Trečias apsilankymas itin slaptoje centro vietoje, iš kurios mus mato, o mes ne. Tai įmonės apsaugos centras. Labai įdomu ir smalsu buvo save pamatyti vaikštančius po Babiloną. Susipažinome su stebėjimo įranga, reikalavimais, kurie keliami apsaugos darbuotojams.

Edukatorė dar papasakojo apie žodžio „Babilonas“ reikšmę ir ženklus, kurie tą prasmę iliustruoja pačiame centre. Suskaičiavome, kad susipažinome su aštuoniomis profesijomis. Tikėtina, kad ateityje bus lengviau pasirinkti savo būsimą kelią…

 

Klasių vadovės Dalia Greviškienė ir Sigita Šakienė