Ugdymo karjerai diena

Lapkričio 14 dieną 9–10 klasių mokiniai lankėsi Panevėžio KASP Vyčio 5-ojoje rinktinėje. Juos pasitikęs vyresnysis seržantas Tomas Bagdanskis papasakojo apie savanorius, karinę tarnybą, kario profesiją ir kur ją galima įsigyti. Mokinius sudomino ginklai, kuriuos pademonstravęs karininkas pristatė jų galimybes ginant Tėvynę. Mokiniai bandė panešti sukomplektuotą kario kuprinę, atlikti fizinius pratimus, kurie ugdo jėgą ir ištvermę. Kuopos vadas kapitonas Valerijus Gruodis kalbėjo mokiniams apie pareigą tėvynei, mokė elgtis ekstremaliose situacijose – užgriuvus pastatui, patekus į priešo rankas ar tapus įkaitais.
Akimirksniu prabėgusi ugdymo karjerai diena suteikė naujų žinių ir įspūdžių, sustiprino patriotiškumo jausmą.

Mokytoja Rūta Grybienė