Naujienos

Upytėje populiarinsime futbolą

Lietuvos mokyklose ir visame pasaulyje vyksta moterų futbolo populiarinimo kampanija „Live Your Goals“ (Įgyvendink svajones), kuria siekiama paskatinti kuo daugiau mergaičių, merginų, moterų žaisti futbolą, didinti susidomėjimą moterų futbolu ir įtvirtinti šią sporto šaką kaip populiariausią tarp moterų bei suteikti galimybę kiekvienai ją išmėginti. Lietuvoje šiuo projektu kviečiama keisti stereotipus apie moteris futbole ir skatinti nuo jauno amžiaus žaisti šį žaidimą. Projektas orientuotas į dvi amžiaus grupes: 1–4 ir 5–8 klasių mokines, kurioms siūloma įdomi programa, aktyvi fizinė veikla bei dovanos.
Rugsėjo 16 dieną Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos mergaitės Gabija Danilevičiūtė, Agnė Zalatorytė, Ieva Zalatorytė ir Laisvė Liaugminaitė dalyvavo šiame projekte Ramygaloje. Mergaitės žaidė futbolą ir kitus smagius žaidimus, išklausė projekto ambasadorių įkvepiančius pasakojimus, dovanų gavo rožinius marškinėlius, mokyklai parvežė du futbolo kamuolius.
Mokykla taip pat dalyvavo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) futbolo vystymo programoje „Užauginkime Ronaldo Lietuvai“ ir gavo kamuolių komplektą – 10 įvairaus dydžio kamuolių, tarp jų ir specialius kamuolius, kurie pritaikyti naudoti patalpose žiemos sezonu.
Tikimės, kad futbolas – populiariausias pasaulyje azartiškas ir dinamiškas komandinis žaidimas, taps vienas iš populiariausių žaidimų mokykloje, kurį žais ir mergaitės, ir berniukai.

Sporto būrelio vadovė Kristina Čiplienė