Naujienos

Upytės Antano Belazaro pagrindinėje mokykloje įgyvendinama pažintinė žuvininkystės programa „Išauginta Europos Sąjungoje“

Posted

Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos 1-4 ir 5-8 klasių mokiniai dalyvauja Žemės ūkio ministerijos ir VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros įgyvendinamoje pažintinėje žuvininkystės programoje „Išauginta Europos Sąjungoje“, kurios tikslas – skatinti Lietuvos akvakultūros ūkiuose išaugintų žuvininkystės produktų vartojimą, sužinoti apie verslo bei karjeros galimybes akvakultūros sektoriuje.

                      Pirmojoje pažintinėje pamokoje mokiniai susitiko su akvakultūros žinovu, lektoriumi dr. Justu Dainiu, kuris papasakojo apie Lietuvos žuvivaisos ūkiuose veisiamomis ir auginamomis žuvų rūšimis, jų veisimo technologijomis, akvakultūros produktais. Mokiniai smalsiai vartė spalvotas užduočių knygeles, bandė išsiaiškinti kokios žuvys jose pavaizduotos.

Pradinių klasių mokytojos metodininkės Rasos Sikarskienės parengta projekto paraiška dėl galimybės dalyvauti pažintinėje žuvininkystės programoje „Išauginta Europos Sąjungoje“ sudarys sąlygas 1-4 ir 5-8 klasių mokiniams susipažinti su akvakultūromis ir įgyvendinti įvairias projekto veiklas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė