Naujienos

Vaikai išbandė piešimą spalvotu smėliu

Upytės bibliotekininkė Jolanta Mikšytė įgyvendina Panevėžio r. savivaldybės finansuojamą visuomenės sveikatos stiprinimo projektą „Visuomenės sveikatos gerinimas Upytėje 2022“.
Rugsėjo 16 d. projekto vadovė pakvietė Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokinius dalyvauti kūrybiniame užsėmime, kurio metu piešiama spalvotu smėliu. VšĮ Meno terapijos ir socializacijos instituto VYTA edukatorė Lina Klevienė papasakojo, kad tai nuotaikingas, dinamiškas, kupinas spalvų bei gerų emocijų užsiėmimas, kuris ne tik ugdo mokinių kūrybiškumą, spalvų pajautimą, dėmesio sutelkimą, smulkiają motoriką, bet ir moko skleisti gėrį bei grožį aplink save.
Vaikai susikaupę pilstė smėlio smilteles. Baigiantis užsiėmimui kiekvieno rankose pražydo įvairiaspalviai žiedai, o veiduose laimingos šypsenos.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė