Naujienos

Vaikų gynimo dieną švenčiame skaitydami

„Būna skaitinių, kurie savo prisilietimu gydo ir pakelia iki pat Saulės. Jei dar nežinote, ką skaityti Vaikų gynimo dienos proga, skaitykite Gi de Mopasano novelę „Simono tėtis”,– tokiais žodžiais „Vyturio” leidyklos komanda pakvietė mūsų mokyklos mokinius ir mokytojus paminėti Vaikų gynimo dieną. Birželio 1-ąją pamokas pradėjome novelės skaitymu. Kūrinys visiems paliko didžiulį įspūdį, Simono istorija įkvėpė diskusijoms, kurių svarbiausia tema – vaikai turi augti saugioje aplinkoje ir būti laimingi. Ši diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Tai pagrindinė sąlyga kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę.
Bibliotekininkė Dalia Greviškienė ir lietuvių kalbos mokytoja Vida Ramoškienė