Naujienos

Vaikų Velykėlės

Posted

Jau trejus metus iš eilės Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyrius dalyvauja projekte „Vaikų Velykėlės“, kurį organizuoja filmo „Naisių vasara“ kūrybinė grupė.

Balandžio 7 dieną visus darželio ugdytinius sukvietėme į šventę „Vaikų Velykėlės 2015“. Ant paruošto 2 metrų aukščio ir 1 metro pločio kiaušinio muliažo vaikai su auklėtojomis dėliojo popierinius istorinius kiaušinių marginimo raštus, bandė pamėgdžioti pavasarinių paukščių balsus, klausėsi pasakojimo, kodėl žmonės dažo kiaušinius, dainavo išmoktas daineles, deklamavo eilėraštukus apie pavasarį, žaidė žaidimus. Prisiminę Velykų papročius, mažieji, nešini Velykės dovanotais šokoladiniais kiaušiniais, skubėjo į grupes ridenti iš namų atsineštų margučių.

Gražiausios pavasario šventės nuotaikos lydėjo visą savaitę. Jos metu visi ,,Naisių vasaros“ projekte dalyvavę vaikai organizatorių buvo apdovanoti kompaktiniais diskais ,,Bardų dainos vaikams“. Darželio koridorių papuošėme įspūdingu ,,Didžiuoju margučiu“, o savaitei baigiantis, vaikučius aplankė Velykų kiškutis. Jis sveikino visus su pavasariu, priminė vaikams tinkamo elgesio gamtoje taisykles.

Dėkojame ,,Naisių vasaros“ komandai už iniciatyvą organizuojant projektą ir tikime, kad veiklos puoselėja lietuviškas tradicijas, tautišką vaikų mąstymą, moko pažinti ir mylėti savo kraštą.

 Ikimokyklinio ugdymo skyriaus logopedė Danguolė Vigaudienė

20150407_105459 20150410_103923 20150410_103718 20150410_103634