Valentino diena

Vasario 14 dieną švenčiama Šv. Valentino, įsimylėjėlių arba meilės diena. Anot kai kurių kultūros istorikų, senovės lietuvių kultūroje buvo panaši meilės deivės Mildos diena, tačiau pamanę, kad švenčių niekada nebus per daug, grupelė entuziastų, vadovaujamų direktorės pavaduotojos ugdymui Odetos Baltramiejūnienės, pakvietė vyresnių klasių mokinius smagiai praleisti šią dieną.

Daugelis atsiliepė į kvietimą ir rinkosi pasipuošę raudonais drabužiais arba raudonos spalvos detalėmis. Atėjusius pasitiko 5 klasės mokiniai, kurie ruošėsi šiai šventei: kepė sausainius, pakavo į rankų darbo dėžutes ir dovanojo visiems mokytojams. Įsimylėjusiųjų simbolio Amūro po visą mokyklą išmėtytas strėlytes pavertė mielomis apyrankėmis ir visiems užrišo ant riešų. Mokytojai akies krašteliu ieškojo savo vardo ir šiltų žodžių vaikų rašytuose širdelių formos laiškučiuose prie mokytojų kambario durų. Labiausiai visus nustebino fotosesijos siena – raudona dekoracija su dailiai užrašytais žodžiais „Valentino diena“ ir šalia paruoštais aksesuarais fotografavimuisi – lūpomis, ūsais, akiniais. Ilgosios pertraukos metu suskambusi muzika kvietė mokinius prie šio didžiausio šventės akcento – šokių būrelio mergaitės dovanojo nuotaikingą pasirodymą. Pažaidę linksmus žaidimus, saldžiais prizais džiaugėsi stilingiausi mokiniai, kvietimais į boulingo klubą – aktyviausia ir fotogeniškiausia klasės.

Viskas, kas yra daroma iš širdies, siekiant maloniai nustebinti ir pradžiuginti, suteikia nuostabių akimirkų, kurios daro mūsų gyvenimą nepakartojamą.

Direktorė Jurgita Zalatorienė