Naujienos

Vasaros atostogas pasitikome mažąja stovykla

Pirmoji stovyklos diena. Tikslas – kuo geriau susipažinti ir susidraugauti su kitų klasių mokiniais. Buvo formuojamos mišrios komandos. Vadai turėjo pasikviesti į savo komandą vaikus pagal paskelbtus kriterijus. Jiems tai, puikiai pavyko. Kiekviena komanda pasiūlė stovyklos taisykles ir aptarė svarbiausius saugaus elgesio punktus. Po pietų stovyklautojai žygiavo į Upytės Amatų centrą, kur mokėsi pinti juostas. Po sunkaus darbo stovyklos dieną užbaigė judrieji žaidimai.

Antroji stovyklos diena pradinių klasių mokiniams buvo bene laukiamiausia diena – išvyka į Kauno zoologijos sodą ir batutų parką. Pirmokams tai buvo ir nerimo diena – pirma išvyka taip toli nuo namų ir be tėvelių dideliu autobusu. Iš pat ryto visus maloniai nuteikė saulėtas, gražus rytas.
Neprailgo kelionė į Kauną. Zoologijos sode vaikai pamatė daug gyvūnų. Ypač didelį įspūdį padarė liūtas ir žirafa. Teko pakilti ir nusileisti liftu – buvo daug emocijų. Po to vykome į batutų parką, kuriame praleido net dvi valandas.
Praplėtę pažinimo, kultūrinę, socialinę, emocinę ir sveikos gyvensenos kompetenciją sveiki, laimingi, nors ir pavargę grįžome namo.

Trečią stovyklavimo dieną vaikai dalyvavo dailės plenere. Padedami dailės ir echnologijų mokytojos Sigitos Jačauskės įtvirtino tapymo akvarele įgūdžius. Po užsiėmimo surengė piešinių parodą. Vaikai džiaugėsi piešinių spalvomis ir atspalviais. Kita dienos veikla – sportinė. Iki pietų po mankštos pratimų vyko kvadrato žaidynės. Pavalgius pietus ir pailsėjus žaidė sportinius žaidimus, dalyvavo estafečių rungtyse.

Pagarbiai Skirmantė Petrauskienė