Naujienos

Vasaros stovykloje – plaukimo pamokos

Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla vykdo visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą „Mano pasirinkimas – sveika gyvensena“, kurį finansuoja Panevėžio rajono savivaldybė.

Projekto metu siekiama padėti vaikams išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, paskatinti rinktis sveiką gyvenimo būdą. Pasibaigus ugdymo procesui, 1–4 klasių mokiniai noriai rinkosi į vasaros stovyklą ir važiavo į Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro baseiną mokytis plaukti. Vaikai pasikartojo saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens taisykles, greitai mokėsi naujų judesių vandenyje, taisyklingo kvėpavimo, skirtingų plaukimo būdų technikos elementų, sužinojo apie vandens naudą organizmui ir puikiai įsisavino plaukimo pradžiamokslį.

Vasaros atostogos įsibėgėjo, o plaukimo pamokos – naudinga, linksma, sveikatą stiprinanti veikla, nuo kurios kartais gali priklausyti ir visas gyvenimas.

Direktorė Jurgita Zalatorienė