Naujienos

Veislinių gyvūnų paroda

Rugsėjo 10 dieną Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos Šviečiamosios gyvulininkystės programos III modulio dalyviai vyko į „Veislinių gyvūnų parodą Algirdiškis 2021“. Šioje parodoje vaikai pamatė įvairių veislių ūkiuose auginamų gyvulių ir paukščių: vištų, gaidžių, kalakutų, balandžių, žąsų, ančių, avių, triušių, karvių, mėsinių galvijų, arklių, alpakų ir kt. Mokiniai su dideliu susižavėjimu aptarinėjo gyvulius ir paukščius, jų veisles, kailius, plunksnas, raštus bei kt. Kai kuriuos paukščius ar gyvulius galėjo paglostyti, kas suteikė dar didesnio džiaugsmo mokiniams. Išvykos tikslas buvo motyvuoti vaikus, praturtinti programos metu įgytą žinių bagažą bei parodyti naminių gyvulių įvairovę, poreikį ir grožį. Kai kurie gyvūnėliai papirko savo švelnumu. Ypač norėjosi prisiliesti prie žirgų. Renginio metu vyko įvairūs užsiėmimai vaikams, kurių metu mokiniai atsakinėjo į viktorinos klausimus, dėliojo dėlionę, piešė, fotografavosi, laimėjo prizus. Renginys vaikams buvo įdomus ir prasmingas.
Socialinė pedagogė Lina Misevičienė