Vėlinių skaitymai Upytėje

Lapkričio 2 diena skirta paminėti visų mirusiųjų atminimą, lankomi kapai, uždegamos žvakės, tikintieji eina į bažnyčią pasimelsti. Tokią dieną žmonės mintimis susitinka su išėjusiais amžinybėn – tam gali padėti ir poezija.
Upytės Šv. Karolio Boromiejaus bažnyčioje po šv. Mišių Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja Vida Ramoškienė eilėraščių skaitymus pradėjo upytietės Elvyros Gruzdevienės posmais. Mokiniai  Agnė, Ieva, Tautvydas ir Lukas skaitė savo ir draugų kūrybą Vėlinių tema. Susirinkusieji tyliai klausėsi žodžių, kurie kvietė prisiminti išėjusius Anapilin, nepavėluoti gerų žodžių pasakyti šalia esantiems artimiesiems.
Gyventojų bendruomenė „Upytės žemė“ dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuotame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2017“ ir stengiasi šviesti bendruomenės narius saugaus eismo klausimais. Ruduo – tamsiausias metas, todėl po skaitymų buvo dalinamos šviesą atspindinčios priemonės ir raginama nepamiršti jų užsisegti keliaujant.

Mokyklos direktorė Jurgita Zalatorienė