Naujienos

Vienijantis darbas akcijoje „Darom“

Posted

Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos bendruomenė dalyvavo kasmetinėje visuotinėje akcijoje „Darom“.

Balandžio antroje pusėje pagražėjus orams, mokiniai ir mokytojai, mūvėdami ryškiaspalves pirštines, pasklisdavo Upytės gyvenvietėje. Akcijos dalyviai rinko šiukšles pakelėse, parke, ežero pakrantėje, piliakalnyje, tvarkė mokyklos teritoriją.

Tvarkdariai pastebėjo, kad šiukšlių pririnkta mažiau, negu prieš keletą metų – gal įpratome rūšiuoti, labiau mylime gamtą ir mažiau ją teršiame? Dalyvaudami akcijoje mokiniai ne tik švarino aplinką, bet ir mokėsi – pirmokai stengėsi atskirti eglę nuo pušies ir į maišus sudėti tik tos pačios rūšies kankorėžius, vyresnieji kalbėjosi apie panaudotų baterijų ir akumuliatorių rūšiavimo būtinybę, aptarinėjo efektyvią vienkartinių depozito ženklu pažymėtų pakuočių surinkimo sistemą.

Padirbėję talkininkai džiaugėsi pagražėjusia Upytės aplinka ir bendru darbu gamtoje.

Direktorė Jurgita Zalatorienė