Naujienos

Viktorina „Čia gera augti“

Kovo 14 dieną trečios klasės mokiniai vyko į Pažagienių mokykloje-darželyje vykusią viktoriną „Čia gera augti“, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Viktorinoje dalyvavo keturios komandos iš Pažagienių ir Piniavos mokyklos-darželių, Dembavos progimnazijos ir Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos.
Viktorinoje mokiniai turėjo atsakyti į septynis klausimus ir atlikti tris praktines užduotis. Vaikų buvo klausiama: koks buvo Lietuvos karaliaus vardas, kokios yra Lietuvos sienų kaimynės, kokius žmones vadiname knygnešiais. Atlikdami praktines užduotis mokiniai sudėliojo Trakų pilies dėlionę, žemėlapyje pažymėjo Lietuvos miestus.
Pralaimėjusių nebuvo. Visos komandos gavo padėkos raštus ir simbolines dovanas. Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos komanda džiaugėsi „Greičiausios“ komandos nominacija.
Renginio tikslas plėsti mokinių bendrąsias ir dalykines kompetencijas, ugdyti gebėjimą pritaikyti turimas žinias ir plėsti žinias apie Lietuvą, tobulinti bendradarbiavimo, darbo komandoje kompetencijas. Mokiniai pagilino žinias apie Lietuvą, puikiai gebėjo dirbti komandoje, klausėsi savo bendraamžių surengto koncerto.
Vyr. Mokytoja Aušrinė Garuckienė