Naujienos

Viktorina „Knygnešių šventa gadynė“

Kovo 16-oji – Knygnešio diena, kurios metu Lietuvoje pagerbiami knygnešiai, lietuvių kalbos draudimo metais platinę lietuviškas knygas. Mūsų mokyklos penktokai šią dieną paminėjo netradiciškai – dalyvavo Panevėžio r. mokyklų penktokams Velžio gimnazijos bibliotekininkės organizuotoje viktorinoje. Mokiniai Pijus Budrys, Laurynas Pupelis, Aistis Kirsnys, Eligijus Debeikis puikiai atstovavo savo klasei. Nors viktorina vyko nuotoliniu būdu, bet jaudulio, entuziazmo, nerimo buvo užtektinai. Žinoma, emocijų buvo daug – juk koks džiaugsmas apima pažymėjus teisingą atsakymą. Žinios, komandinis darbas atnešė sėkmę – penktokai tapo viktorinos nugalėtojais, tad jų laukia edukacinė išvyka į Ustronės knygnešių muziejų.
Bibliotekos vedėja Dalia Greviškienė