Karjeros ugdymas

Spalio 25 d. Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos devintos klasės mokiniai, lydimi technologijų dalyko mokytojų Sigitos Jačauskės ir Raimundo Gedzevičiaus, vyko į vieną didžiausių Baltijos šalių įmonių gaminančių ir apdirbančių stiklo gaminius – AB „Panevėžio stiklas“.
Mokiniai išsiaiškino, kad šiuo metu AB „Panevėžio stiklas“ gamina ir parduoda skaidrią stiklo tarą (butelius, stiklainius), grūdintą, laminuotą, neperšaunamą stiklą, stiklo paketus, automobilių (lengvųjų, sunkvežimių, autobusų) stiklus, perdirba skaidraus stiklo pakuočių atliekas. Produkcijai gaminti naudoja Anykščių kvarcinį smėlį, Akmenės klintį, taip pat atsivežtines žaliavas. Apie 75 % produkcijos eksportuoja į Olandiją, Belgiją, Skandinavijos šalis, Čekiją, Estiją, Latviją ir kitas užsienio valstybes.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė