Naujienos

Mokslo ir žinių dienos šventė

Ankstyvą ir saulėtą rugsėjo pirmosios rytą mokiniai, jų tėveliai ir svečiai skubėjo į Mokslo ir žinių dienos šventę, kuri tradiciškai prasidėjo vieningai giedant Lietuvos himną.
Susirinkusius sveikino mokyklos direktorė Jurgita Zalatorienė, Upytės klebonas Gediminas Jankūnas, Panevėžio rajono tarybos nariai Povilas Žagunis ir Algirdas Budrys, Upytės seniūnijos seniūno pavaduotojas Giedrius Motiejauskas, Upytės tradicinių amatų centro vadovė Aušra Sidorovienė, Upytės seniūnaitė Aurelija Petronienė, bibliotekininkė Jolanta Mikšytė. Šventės metu visų akys krypo į mažuosius pirmokėlius, kurie nedrąsiai prisistatė visai mokyklos bendruomenei ir džiaugėsi gautomis dovanomis. Varpelio skambėjimas mokinius kvietė į pirmąją klasių vadovų pamoką.
Sulig kiekvienu rugsėju prasideda nauja, ugdanti kelionė, gausi atradimų, žinių ir užsimezgusių draugysčių. Linkime visiems mokyklos bendruomenės nariams nepaliauti tobulėti, augti kartu ir įgyvendinti drąsias svajones.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė