Naujienos

Paskutinio skambučio šventė

Posted

Birželio 2 dieną Upytės Antano Belazaro pagrindinėje mokykloje nuskambėjo paskutinis skambutis.
Pasveikinti susirinkusius atvyko kunigas dr. Gediminas Jankūnas, Panevėžio rajono savivaldybės tarybos nariai Algirdas Kazimieras Budrys ir Audrius Zalatoris, seniūnaitė Aurelija Petronienė, Upytės seniūnijos socialinės darbuotojos Neringa Šarkanienė ir Aušra Boglajevienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus auklėtojos Laima Lapinskienė ir Ina Visickienė. Svečiai dešimtokams linkėjo pasirinkti teisingą gyvenimo kelią, siekti tikslo, mylėti savo kraštą. Keturiasdešimt penktosios laidos mokinių, kurie prieš dešimt metų atvedė abiturientus į pirmąją pamoką, vardu sveikinimo žodį tarė Giedrė Zalatorytė.
Auklėtojos Sigitos Šakienės prasmingi linkėjimai ir linksmos pirmos klasės mokinių užduotys paskutinę pamoką pavertė neužmirštama. Nuskambėjus paskutiniam skambučiui, drąsūs pirmokai palydėjo dešimtokus į aktų salę, kurioje laukė svečiai, tėvai, mokytojai ir draugai. Mokyklos direktorė Jurgita Zalatorienė padėkojo mokiniams, kuriems šiais mokslo metais geriausiai sekėsi mokytis, tėveliams, gerai auklėjusiems vaikus, mokytojams, kurių mokiniai pasiekė geriausių ugdymosi rezultatų. Palinkėjusi dešimtokams būti dorais žmonėmis ir neužmiršti mokyklos, Lukui Baltramiejūnui ir Lukui Griniūnui, pasitikrinusiems fizinį pajėgumą ir sėkmingai išlaikiusiems normatyvus, įteikė Lietuvos kūno kultūros ženklo programos aukso su ąžuolo šakele pažymėjimus ir įsegė ženklelį. Prisiminimais dalinosi pirmoji mokytoja Rasa Sikarskienė, tėveliai dėkojo mokytojams už suteiktas žinias ir kantrybę. Šventei artėjant į pabaigą, išeinantieji simboliškai perdavė renginio vedėjams mokyklos raktą ir perskaitė testamentą.
Svajonėms, kurias į dangų nešė balti balionai, linkėjo skristi ir pildytis – juk tądien ištartas žodis „paskutinis“ reiškė pradžią, kuri labai laukiama, viliojanti, svaiginanti…

Devintos klasės auklėtoja Zina Juzėnienė