Naujienos

Šeimos šventė Upytėje

Posted

Šeima – į šį žodį telpa mamos lopšinė, jos neramios akys ir pirmas pabarimas, tėčio švelnus žvilgsnis, jo rūpestingas tvirtų rankų apkabinimas, senelės kepti blynai ir šiltos, megztos kojinės. Senelio žilvitinė dūdelė ir vyresnėlio brolio ar sesės iš miesto parvežtas kiškio pyragas… Šie dalykai yra patys svarbiausi ir brangiausi žmogaus gyvenime. Tad vieną gegužės popietę nusprendėme Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriuje surengti „Šeimos šventę“.
Vaikai dainelėmis, šokiais, gražiausiais posmais sveikino pačius brangiausius žmones: mamytes, tėvelius, močiutes, senelius. Po šventinio koncerto kieme visi drauge žaidėme linksmus žaidimus, piešėme kreidelėmis, šokome. Kiekviena šeima į vazonėlį pasisodino po daržovių ar prieskonių daigelį, kurį pažadėjo drauge auginti ir puoselėti.
Ramų vakarą niekas neskubėjo į namus. Pavėsyje šeimos ragavo čia pat kieme ant laužo virtą gardžią košę, bendravo, džiaugėsi akimirkomis, praleistomis su savo vaikais.

Vyresnioji auklėtoja Ina Visickienė