Naujienos

Spektaklis ,,Sesutė Gerutė ir Broliukas Nevaliukas“

Posted

Gegužės 9 d. Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriuje viešėjo profesionalių aktorių komanda ,,Nesuk galvos“. Nuotaikingame, interaktyviame situacijų spektaklyje vaikai stebėjo, kaip aktorių kuriami personažai sprendė kasdieniškas situacijas ir priminė, kodėl reikia būti mandagiam, kodėl geriau sakyti tiesą ir nemeluoti, kodėl reikia plauti rankas, ar tikrai ne vietoje numesta šiukšlė gali pridaryti žalos, kokiai šviesai degant galima pereiti gatvę, kokia yra judėjimo nauda ir jog šypsena gali daryti stebuklus.

Teatras – patrauklus pagalbininkas siekiant plėsti ugdymo galimybes ikimokykliniame ir priešmokykliniame amžiuje, visapusiškai ugdyti ir auginti kūrybiškas, kritiškai mąstančias asmenybes. Vaikai ugdydamiesi  per patirtį – stebėdami personažų elgesį – tobulėja, lavinama empatija, kūrybiškumas, socialiniai įgūdžiai, plečiasi žodynas.

 

                                                                   Ikimokyklinio ugdymo skyriaus vedėja Rūta Zalatorienė