Naujienos

Teisinių žinių konkursas „Temidė“

Teisinių žinių konkursas „Temidė“ – jau tradicinis renginys. Konkurso pirmąjį etapą organizavo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato policijos komisariatų bendruomenės pareigūnai, bendradarbiaudami su Panevėžio rajono savivaldybės administracijos švietimo padaliniais ir socialiniais partneriais. Moksleiviai, dalyvaudami konkurse, susipažįsta su norminiais teisės aktais, plačiau aptaria savo teises ir pareigas.

Kovo 9 d. vyko Panevėžio rajono švietimo įstaigų teisinių žinių konkurso „Temidė“ 1-asis etapas. Jame dalyvavo 9 Panevėžio rajono komandos. Viena iš jų – Upytės komanda. 9 klasės mokinės Kristina Rubštavičiūtė, Eva Snieškaitė, Fausta Ažubalytė, Kamilė Kondrotavičiūtė ir Kamilė Urbonavičiūtė „Protų mūšio“ rungtyje dalyvavo nuotoliniu būdu.

Teisinių žinių konkursas dar kartą patvirtino, kad moksleiviai žino savo teises ir pareigas, yra atsakingi, aktyviai įsitraukia į prasmingą ir turiningą veiklą.

Mokytoja Dalia Greviškienė