Naujienos

Vėl rugsėjis…

Kada gervės ruošiasi skrydžiui.
Beržas, rodos, žingsniuoja taku,
Gelsvą lapą numetęs netyčia…

Vėl rugsėjis…

Netruko prabėgti smagi vasara ir visi mokyklos mokiniai, jų tėveliai, mokyklos darbuotojai susirinko į Mokslo ir žinių dienos šventę, kurią tradiciškai pradėjome vieningai giedodami Lietuvos himną.
Susirinkusius sveikino mokyklos direktorė Jurgita Zalatorienė, Upytės klebonas Gediminas Jankūnas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Diana Žukauskienė, Upytės seniūnijos seniūno pavaduotoja Laima Šaknienė, Upytės tradicinių amatų centro vadovė Aušra Sidorovienė, bendruomenės „Upytės žemė“ pirmininkas Audrius Zalatoris, tarybos narys Algirdas Budrys, Upytės seniūnaitė Aurelija Petronienė, bibliotekininkė Jolanta Mikšytė. Šventės metu visų akys krypo į mažuosius pirmokėlius, kurie nedrąsiai prisistatė visai mokyklos bendruomenei ir džiaugėsi gautomis dovanomis.
Pasibaigus šventei visi išskubėjo į pirmąją pamoką su klasių vadovais.
Šilumos ir nuoširdumo kupina šventė rodo, kad mūsų mokykla visiems yra antrieji namai, todėl labai norėtųsi, kad kiekvienam jos nariui užtektų vietos visoms svajonėms, kad ji bendriems tikslams vienytų mokinius, mokytojus, tėvus ir visą bendruomenę.
Sveikiname ir tikimės, kad šie mokslo bus kupini pažinimo džiaugsmo, atradimų ir tolerancijos.


Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė