Abėcėlės šventė

Buvo graži, saulėta balandžio 30 diena. Tarsi pati pavasarinė gamta kvietė mūsų pirmokus į „Abėcėlės šventę“. Vaikai šiai šventei ilgai ir kruopščiai ruošėsi. Pirmus mokslo metus mokėsi rašyti abėcėlės raideles, bei iš šių raidelių perskaityti parašytus įvairius žodelius. Tad išmokę visas raideles, pirmokai labai norėjo savo tėveliams parodyti ką išmoko mokykloje. Vienuolika pirmokų pasipuošę ir drąsiai užlipę į sceną deklamavo eilėraščius apie kiekvieną abėcėlės raidelę. Po to savo mielais balseliais visi darniai sudainavo dainelę apie laikroduką, o jiems akomponavo muzikos mokytoja Aldona Jankovskaja. Pašoko ančiukų šokį. Atėjusieji tėveliai į „Abėcėlės šventę“ buvo maloniai nustebinti, nes jų vaikai surengė labai gražią staigmeną – sudainavo dainelę tėčiui, dainelę mamai, su dūdelėmis sugrojo muzikinį kūrinį, pašoko mamytėms šokį ir įteikė tėveliams savo pačių padarytas dovanėles, kurias padėjo kurti mokytojos Rūta Grybienė ir Danguolė Maslauskienė. Po šių malonių staigmenų vaikai suvaidino spektaklį „Ožka“ ir užbaigė „Abėcėlės šventę“ dainele apie vasarą. Per šią nuostabią šventę pirmokai pateikė savo gebėjimus: drąsiai deklamavo eilėraščius, dainavo daineles, grojo dūdelėmis, suvaidino spektaklį. Ačiū puikiems šios mokyklos pedagogams, kurie ugdo, lavina, moko pirmokus. Tėvai nuoširdžiai dėkoja pirmokų mokytojai Danguolei Maslauskienei. Džiaugiamės ir didžiuojamės šia mokytoja, kuri per šiuos mokslo metus vaikus ne tik išmokė skaityti, rašyti ar skaičiuoti, bet ir mokė vaikus kurti, lavintis, gražiai piešti, tobulėti ir bandyti savyje surasti būsimą talentą.

Pirmokų tėvelių vardu dėkoja Gileta Abloževičienė.

Nuoširdžiausias AČIŪ.

SAM_2560 SAM_2562 SAM_2564 SAM_2566 SAM_2567 SAM_2516 SAM_2544 SAM_2553