Naujienos

Antanui Belazarui – 105

Posted

Gruodžio 20 dieną vyko baigiamasis renginys, skirtas Antano Belazaro 105-osioms gimimo metinėms paminėti. Po pamokų susirinkę aktų salėje mokiniai ir mokytojai prisiminė kūrybinius darbus, kuriuos atliko lapkričio – gruodžio mėnesiais.

Kadangi darbų tema „Girdžiu. Matau. Kuriu“, tai pirmiausia pasiklausėm 2 klasės mokinės Margaritos (paruošė muzikos mokytoja Aldona Jankovskaja) atliekamos Antano Belazaro dainos „Mano dienos“. Apie tai, kaip sekėsi piešti stebint Antano Belazaro akvareles, pasakojo dailės mokytoja Rūta Grybienė. Taip pat akvarelių įkvėpti mokiniai per lietuvių kalbos pamokas kūrė eilėraščius ir miniatiūras – geriausi darbai buvo skaitomi renginio metu. Istorijos mokytoja Dalia Greviškienė aptarė konkurso „ Upytės krašto istorijos mokovas“ rezultatus.

Renginio pabaigoje mokyklos direktorė Jurgita Zalatorienė pasidžiaugė, kad ne veltui mūsų mokykla pavadinta žymaus kompozitoriaus vardu ir apdovanojo pradedančiuosius kurti, palinkėdama naujais 2019-aisiais metais kūrybiškumo ir sėkmės.

 

Mokytoja Vida Ramoškienė