Naujienos

Betliejaus taikos ugnis pasiekė upytiečius

Adventas yra rimties, dvasinio apsivalymo ir ramybės metas. Simboliška, kad būtent advento metu į Lietuvą atkeliauja taikos liepsna – Betliejaus taikos ugnis – žmonijos brolybės, draugystės ir taikos simbolis.
Betliejaus taikos ugnies akcija yra ypatinga tuo, jog liepsna niekuomet neužgęsta ir tikroji Betliejaus šviesa yra perduodama į visų norinčių ją priimti namus.
Skautų ir kitų geros valios žmonių dėka Taikos liepsna išplito po visą pasaulį. Šiuo metu Taikos šviesos nešimas yra virtęs nauju, džiaugsmingu Kalėdiniu papročiu, užkariavusiu širdis žmonių, kurie siekia taikos šiame amžiuje.
Gruodžio 16–18 dienomis skautai, lydimi dešimtos klasės mokinių, skubėjo dalinti Betliejaus taikos ugnelę, Upytėje gyvenantiems ir dirbantiems žmonėms.
Skautų vadovė Ilona Dauderienė.