Naujienos

Dovana bibliotekai – knygos

Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla dalyvavo tarptautiniame projekte „Baltų literatūros savaitė“.
Projekto metu buvo parengtos latvių rašytojų knygų, piešinių parodos mokyklos bibliotekoje. Visus džiugino stendinis pranešimas, skirtas Baltų vienybės dienai. 10 klasėje mokytojos Vida Ramoškienė ir Dalia Greviškienė vedė integruotą lietuvių kalbos ir literatūros ir istorijos pamoką, skirtą latvių poeto Imanto Zieduonio 120-osioms gimimo metinėms paminėti. 3 ir 4 klasės mokiniams smagu buvo skaityti to paties autoriaus knygą „Meškiukų pasaka“, žiūrėti parengtas pateiktis, klausytis dainelių. Projekto metu mokiniai giliau pažino latvių kalbą, literatūrą ir istoriją.
Dovanos visada džiugina, o džiaugsmas dar didesnis, jei ta dovana – knygos. Esame dėkingi tarptautinio projekto „Baltų literatūros savaitė“ organizatoriams, partneriams, rėmėjams.

Projekto organizatorius: Vytauto Didžiojo universitetas
Projekto partneriai: Asociacija „Lietuvos ir Latvijos forumas“, Latvijos Respublikos ambasada Lietuvoje , Lietuvos Respublikos ambasada Latvijoje, Zieduonio muziejus
Projekto rėmėjai: Kavos Draugas, Glasses on, Lonas, Sapiegos klinika

Bibliotekininkė Dalia Greviškienė