Naujienos

Drakono valčių irklavimo regata 2019

Posted

Birželio 14 dieną Ėriškių kaime vyko „Drakono valčių moksleivių regata 2019“.
Renginyje dalyvavo Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos, dvi komandos iš Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos, Upytės Antano Belazaro ir Vadoklių pagrindinių mokyklų komandos. Prieš varžybas vyko treniruotė, kurią organizatoriai juokaudami pavadino „drakono prisijaukinimu“. Varžybų metu komandos labai stengėsi, darniai irklavo, skubėjo greičiau atplaukti į finišą. Irklavimo rungtyje pirmą vietą laimėjo komanda „Paįstrys“, antrą vietą – „Upytė“, trečią vietą – „Kartais laimim“ (Krekenava). Šio renginio globėjas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga perdavė padėkos raštus visoms komandoms bei dovanas varžybų laimėtojams. Mokiniai renginyje turėjo galimybę prisiminti pirmosios pagalbos teikimo taisykles ir pabandyti suteikti pirmąją pagalbą nukentėjusiems. Smagu, kad labai gerai sekėsi Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos mokiniams Tautvydui Butkevičiui, Gabijai Danilevičiūtei ir Deimantei Šiaudkulytei.

Aktyvus laisvalaikio praleidimas skatina saviugdą, asmeninį tobulėjimą, stiprina bendruomeniškumo jausmą.

 

Mokytoja Kristina Čiplienė