Naujienos

Europos mokyklų sporto diena Upytėje

Rugsėjo 28 d., pasibaigus pamokoms, Upytės Antano Belazaro pagrindinėje mokykloje vyko renginys skirtas Europos mokyklų sporto dienai paminėti.  

Mokytoja Kristina Čiplienė pakvietė mokinius dalyvauti orientacinėse varžybose po Upytės gyvenvietę. Vaikams, naudojantis žemėlapiu, reikėjo surasti aštuonias gatves, jose įrengtus postus su teisėjais, atlikti užduotis – pavaizduoti sportinį žaidimą, viską užfiksuoti fotonuotraukoje. Naudojantis #walk15 programėle-žingsniamačiu mokiniai stengėsi surinkti kuo daugiau žingsnių per 1 valandą, o grįžus į mokyklą sporto aikštyne surasti 20 spalvotų vokelių su garsių sportininkų frazėmis.

Geriausiai sekėsi 7 kl. mokiniams Odetai ir Nedui, antrąją vietą iškovojo devintokės Eva ir Kamilė, tretieji liko septintokas Matas ir 8 kl. mokinys Justas. Vaikai džiaugėsi medaliais ir Europos parlamentaro Bronio Ropės dovanotais prizais, puikiai suorganizuotu renginiu.