Naujienos

Gera gyventi ir kurti čia 2018

Posted

Gyventojų bendruomenė „Upytės žemė“ pradėjo vykdyti Panevėžio rajono savivaldybės  administracijos finansuojamą jaunimo užimtumo skatinimo projektą „Gera gyventi ir kurti čia 2018“.

Birželio 29 dieną grupė sportiškai apsirengusių jaunų žmonių linksmai šurmuliavo autobuse, judančiame link nuotykių parko „Lokės pėda“ Lokėnėlių kaime (Jonavos r.). Atidžiai išklausę instruktažą, gavę reikiamą amuniciją pusšimtis jaunuolių bandomojoje trasoje mokėsi saugiai persikelti nuo vienos kliūties prie kitos. Pramogos viliojo netikėtais įspūdžiais ir kvietė išmėginti savo jėgas įvairaus sudėtingumo 2,5–15 metrų aukštyje medžiuose įrengtose trasose. Kiekvienas dalyvis įvairiomis spalvomis pažymėtą kelią pasirinko pagal savo jėgas, tik drąsiausieji ir stipriausieji siekė aukščiausio tikslo – įveikti olimpinę trasą. Stipriai laikydamiesi, vieni kitų palaukdami, draugiškai palaikydami vaikinai ir merginos žingsnis po žingsnio ėjo per beždžionių tiltus, judančius rąstus, kabarojosi tinklais, lipo piratų kopėčiomis, lynais leidosi per upelį. Laukdami kol atkakliausieji įveiks pasirinktus kliūčių ruožus, jaunuoliai laiko tuščiai neleido – žaidė lauko šachmatais, bandė išpainioti gudriai surištas kaladėles – medinius galvosūkius.

Aktyviai praleista diena, suteikusi galimybę pasitikrinti savo jėgas ir padovanojusi daug įsimintinų akimirkų, baigėsi, tačiau vasara ilga ir pramogos dar tik prasideda.

 

Mokyklos direktorė Jurgita Zalatorienė