Naujienos

Gimtosios kalbos savaitė

Kovo pirmąją savaitę 5-10 klasių mokiniai dalyvavo jau tradiciniuose Gimtosios kalbos savaitės renginiuose. Tiesa, šiemet kai kurie konkursai buvo kitokie nei praėjusiais mokslo metais.
Mokiniai buvo kviečiami pademonstruoti ne tik savo žinias, bet ir kūrybiškumą, gebėjimą naudotis informacinėmis technologijomis. Kaip visada išbandė jėgas rašydami žodžių diktantą ir dailyraštį. Visiems patiko akcija „Kalbos klaidoms – ne”, taip pat noriai dalyvavo fotokonkurse „Pažink kalbos dalis.“ Gaila, bet ne visiems sekėsi atpažinti skaitomo kūrinio ištraukos autorių bei pavadinimą, tad padarėme išvadą, kad reikia daugiau ir atidžiau skaityti.Galima pasidžiaugti pukiai užduotis atlikusiais mokiniais: Samanta Leonaityte (7 kl.), Matu Butkevičiumi (8 kl.), Renata Pipinyte (8 kl.), Enriku Gudziku (9 l.), Titu Krištaponiu (9 kl.), Kristina Rubštavičiūte (10 kl.). Tačiau geriausiai ir aktyviausiai visuose konkursuose dalyvavo 5 klasės mokiniai, tad jie – Gimtosios kalbos savaitės konkursų nugalėtojai.
Didžiausia dovana žmogui yra kalba, ir tik savo gerais darbais mes galime parodyti, kaip ją mylime. Džiaugiuoi, kad mūsų mokyklos mokiniai noriai ir aktyviai dalyvavo konkursuose, varžėsi, norėdami parodyti, kad jie neabejingi savo gimtajai kalbai.

Mokytoja Vida Ramoškienė