Išvyka į linų muziejų

Birželio 7 d. Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus ,,Meškučių“ ir ,,Pelėdžiukų“ grupės vaikai lankėsi Linų muziejuje, kuris įsikūręs Stultiškių vėjo malūne.
Muziejuje dalyvavome lino apdirbimo užsiėmime, kurio metu susipažinome su senoviniu lino apdirbimu. Vaikai turėjo galimybę lino pluoštą minti, brukti, šukuoti. Apžiūrėjome senovinius lino apdirbimo įrankius Vaikai gėrėjosi prie malūno į dangų besistiebiančiais lineliais.
Ačiū muziejininkei Elvyrai Gruzdevienei už pagalbą padedant ištyrinėti lino kelią nuo augalo iki drabužio.
Turėjome labai smagų laiką Stultiškių vėjo malūne. Pilni įspūdžių ir laimingi grįžome į darželį.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Laima Lapinskienė ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Duliuvienė