Naujienos

Išvyka į senąsias Lietuvos sostines

Spalio 14- ąją vykome aplankyti senąsias Lietuvos sostines – Kernavę ir Trakus. Nuo pat ryto švietė skaisti saulė, savo spalvų palete žavėjo gamta. Tad ir Kernavėje stovėdami ant piliakalnių negalėjome atsigrožėti mums atsivėrusiais vaizdais.
Pakeliui į Trakus užsukome į Vievio Lietuvos geologijos muziejų, kuriame mus svetingai sutiko Vytautas Puronas – Žemės gelmių informacijos centro vadovas. Buvo įdomu pasiklausyti jo pasakojimo apie Kerno saugyklą, apie Žemės gelmes, geologijos mokslo laimėjimus. Mokiniams, ypač pradinukams, labai patiko įvairaus dydžio rieduliai, esantys muziejaus kieme.
Trakuose aplankėme senąją pilį, užlipome ant piliakalnio, žinoma, negalėjome išvykti nevalgę kibinų. Nors daugelis esame šiose vietose apsilankę ne kartą, bet kiekvienas apsilankymas dovanoja ką nors nauja, stiprina bendruomeniškumą, meilę gimtajam kraštui.

Mokytoja Vida Ramoškienė