Naujienos

Konkursai – galimybė pademonstruoti gebėjimus

Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo Nacionalinio egzaminų centro ir Švietimo ir mokslo ministerijos organizuotame Nacionaliniame matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurse. 9 klasės mokiniams Tautvydui Butkevičiui ir Ievai Zalatorytei, 10 klasės mokiniui Lukui Tumeliui buvo įteikti Švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės pasirašyti diplomai už geriausiai iš Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos mokinių atliktas konkurso užduotis.
Gruodžio 22 dieną buvo pasveikinti mokiniai, kurie užėmė prizines vietas Panevėžio rajono Pedagoginės psichologinės tarnybos organizuotame konkurse „Sveikatos akademija“. Akcijoje „Sau ir kitiems“ I vietą užėmė 5 klasės mokiniai Justas Baltramiejūnas, Arnas Jakaitis ir Kamilė Sasnauskaitė. Akcijoje „Stotelė“ III vietos laimėtojos – 7 klasės mergaitės: Agnė Zalatorytė, Gabija Danilevičiūtė ir Laisvė Liaugminaitė. Padėka už kūrybiškumą akcijoje „Sveikas pasirinkimas“ įteikta 4 klasės mokinei Jogilei Abloževičiūtei. III vietą užėmė 10 klasės mokinės Miglė Liaugminaitė ir Gabrielė Purauskaitė akcijoje „Sau ir kitiems“. Šeštos klasės mokiniai Anreta Liaugminaitė, Urtė Vigaudė, Gustas Jurevičius,  Kamilė Urbonavičiūtė, Eva Snieškaitė – II vietos laimėtojai akcijoje „Draugystė be sienų“.
Konkursai – puiki galimybė susitelkti bendram tikslui ir parodyti savo gebėjimus, ugdyti kūrybiškumą ir realizuoti saviraiškos poreikius.

Direktorė Jurgita Zalatorienė