Naujienos

Konkursas ,,Mano EKO eglutė‘‘

Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos 2 ir 4 klasės mokiniai dalyvavo virtualiame meninių darbų konkurse, kurį organizavo Šiaulių ,,Saulės‘‘ pradinė mokykla.
Šio konkurso tikslas – ugdyti ekologinę mokinių kultūrą, skatinti meninę saviraišką, kuriant EKO Kalėdų eglutę, panaudojant antrines žaliavas ir/ar gamtinę medžiagą. Mokiniai buvo skatinami domėtis antrinių žaliavų, gamtinių medžiagų panaudojimo galimybėmis, stengtis kūrybiškai jas panaudoti. Organizatoriai džiaugėsi, sulaukę 112 dalyvių iš įvairių Lietuvos mokyklų ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų.
Antros klasės mokinėms Yulijai Vasylievai ir Eleonorai Lukai Rudytei konkursui pasirengti padėjo pradinių klasių mokytoja metodininkė Skirmantė Petrauskienė, ketvirtos klasės mokinėms Gabrielei Šimoliūnaitei, Alinai Savyckai, Ekaterinai Konoplovai talkino vyresnioji pradinių klasių mokytoja Aušrinė Garuckienė. Labai džiaugiamės, kad vertintojai atsižvelgė į temos atskleidimą, originalumą, kūrybiškumą, darbo estetiškumą ir iš tokio didelio darbų skaičiaus išrinko Gabrielės Šimoliūnaitės eglutę, kuri laimėjo antrą vietą. Mergaitei buvo įteiktas diplomas, o kitoms dalyvėms už dalyvavimą padėkota padėkos raštais.
Dalyvaudamos šiame konkurse mergaitės stiprino kultūrinę, sveikos gyvensenos, kūrybiškumo kompetencijas ir pažadėjo skleisti ekologines idėjas savo draugų tarpe.

Vyresnioji pradinių klasių mokytoja Aušrinė Garuckienė