Naujienos

Nuotaikinga ir šilta Kalėdų laukimo šventė

Gruodžio 22 dieną vyko Kalėdinis karnavalas – linksma ir laukiama žiemos šventė mokykloje. Šis renginys yra puiki proga gerai praleisti laiką, auginti klasės bendruomeniškumą, stiprinti kūrybiškumo, komunikavimo, socialinę ir emocinę kompetencijas.
1–4 klasių mokiniai su savo šeimomis kūrė šventinius kostiumus, klasių vadovų ir muzikos mokytojos Aldonos Jankovskajos padedami repetavo nuotaikingus pasirodymus. Pradinių klasių karnavale vaikai dainavo, šoko, gražiausiais posmais sveikino mokyklos bendruomenę. Didžiausias džiaugsmas vaikams – ilga balta barzda ir kailiniais vilkinčio Kalėdų senelio, nešino pilnu maišu dovanų, pasirodymas. Linksmiausi rateliai, mįslės, netikėčiausios užduotys džiugino šventės dalyvius, o lazdos palaikymas mažiesiems prilygo stebuklui. Gavę kalėdinių dovanų, nusifotografavę prie papuoštos eglutės, mokiniai išlydėjo staigmenas ir gerą nuotaiką nešantį Kalėdų senelį.
Mokykloje visą dieną jautėsi šventiška nuotaika – skambėjo kalėdinė muzika, koridoriuje pakabintame ekrane keitėsi nuotaikingi sveikinimai, kuriuos mokiniai sukūrė informacinių pamokų metu, vadovaujami informacinių technologijų mokytojos Skirmantės Petrauskienės. Visų mokyklos kabinetų durys buvo papuoštos blizgučiais, snaigėmis, nykštukų figūrėlėmis ir kitais mielais akcentais. 5–10 klasių mokiniai, baigę pamokas, rinkosi į klases ir su klasių vadovais kūrė savo šventę. Mokykloje veikė kalėdinis paštas ir visi džiaugėsi, gavę sveikinimą su artėjančiomis gražiausiomis žiemos šventėmis.
Šypsenomis, muzika, linkėjimais baigėsi šventinė diena ir prasidėjo mokinių žiemos atostogos, žadančios dar daug nuotykių, šiltų susitikimų ir artimų žmonių apsikabinimų.

Direktorė Jurgita Zalatorienė