Laiškas pirmokui

Į svečius užsukusi Upytės bibliotekininkė Jolanta Mikšytė pirmos klasės mokiniams pristatė Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės bibliotekos inicijuotą akciją „Laiškas pirmokui“, kuria siekiama, kad kiekvieną Panevėžio miesto ir rajono pirmoką pasiektų žinia apie bibliotekas. Laiške, kurį pasirašė Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos direktorė Jurgita Bugailiškienė, Panevėžio Elenos Mezginaitės viešosios bibliotekos direktorė Loreta Breskienė ir Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Rūta Bagdonienė kviečiama vaikus būti drąsiais, primenama, kad biblioteka yra šalia, o tai dar viena vieta, kurioje galima pabūti, atrasti, susitikti, nusiraminti ir džiaugtis.
Bibliotekininkė Jolanta mažiesiems mokyklos bendruomenės nariams linkėjo tapti smalsiais, aktyviais bibliotekos lankytojais ir knygučių skaitytojais.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė