Kūrybiškumo pamoka

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra vykdo Pažintinės žuvininkystės programos „Išauginta Europos Sąjungoje“ veiklas, kurios tikslas įtvirtinti dalyvių turimas ir įgytas žinias apie akvakultūros sektorių, Lietuvos akvakultūros ūkiuose išaugintus žuvininkystės produktus, akvakultūros sektoriaus profesiją bei verslo ir karjeros galimybes.
Rugsėjo 14 d. Upytės Antano Belazaro pagrindinėje mokykloje vyko programos užsiėmimai, kurių metu lektorė Justina Tuleikienė priminė vaikams apie žuvies produktų naudą žmogaus organizmui, aiškino sveikos mitybos piramidės sudėtį, su mokiniais dekoravo stalo įrankius.
Užsiėmimų metu atsiskleidė vaikų kūrybiškumas ir žinios, kurias kiekvienas įgijo programos metu. Mokiniai džiaugėsi unikaliais, suvenyriniais, pačių dekoruotais stalo įrankiais.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė