Naujienos

Mokslo metų baigimo šventė

 

Gegužės 30 dieną visus Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokinius skambantis varpelis sukvietė į Mokslo metų baigimo šventę. Renginį vedė 4 klasės mokinės Kamilė ir Anreta. Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Jurgita Zalatorienė, kuri pasidžiaugė mokinių pasiekimais ir patiems geriausiesiems įteikė padėkas. Mokyklos bibliotekos vedėja Dalia Greviškienė apdovanojo aktyviausius knygelių skaitytojus.
Po sveikinimo žodžių ir apdovanojimų savo programėles rodė visų klasių mokiniai. Pirmokai pakvietė žiūrėti linksmą ir įdomų spektakliuką „Vilkas ir septyni ožiukai“. Šventę pagyvino literatūrinė kompozicija „Puriena“, kurią sukūrė antraklasiai. Scena pražydo geltonais žiedais. Trečiokai prašė įminti mįsles. Jie padovanojo simbolines meškeres tiems mokiniams, kurie pasakė teisingą atsakymą. Ketvirtokai vaidino brolių Grimų pasaką „Gražioji Katrikė ir jaunikis“. Visi pradinių klasių mokiniai tėvams ir mokytojams skyrė pačias gražiausias dainas ir šokius.
Renginio pabaigoje ketvirtos klasės mokiniams jų mokytoja Virginija Kievinienė įteikė segtuvus su vaikų darbais, nuotraukomis ir palinkėjo laimingo skrydžio į penktą klasę. Juk nuo rugsėjo 1-osios jiems prasidės naujas mokslo etapas – pagrindinio ugdymo programa.
Šventėje buvo visko: ir geros nuotaikos, ir džiaugsmo, ir jaudulio… Dabar vaikai galės trumpam pamiršti mokyklinius suolus, vadovėlius, galės giliai įkvėpti vasara kvepiančio oro ir leisti sau ilsėtis, keliauti, džiaugtis šio metų laiko teikiamais malonumais.

Pradinių klasių mokytoja Virginija Kievinienė