Naujienos

Mokyklos vardo diena

Gruodžio pabaigoje, tvyrant kalėdinei nuotaikai, švenčiame dar vieną mums svarbią dieną – mokyklos vardo dieną. Šiemet ją minėjome vesdamos integruotą informacinių technologijų ir lietuvių kalbos pamoką dešimtoje klasėje.
Dešimtos klasės mokiniai per informacinių technologijų pamoką pagamino 2023 metų kalendorius, kuriuos iliustravo Antano Belazaro piešinių nuotraukomis ir priminė svarbiausius kompozitoriaus gyvenimo faktus. Per lietuvių kalbos pamokas mokiniai rašė kūrybinius darbus: vieni kūrė eilėraščius, kiti rašė laiškus tiems, kurie mokysis mūsų mokykloje ateityje.
Savo darbais dešimtokai papuošė mokyklos stendą. Pasidžiaugėme, kad tai graži dovana mokyklos vardo dienos proga ir kad ji primins mokykloje prabėgusius metus.

Informacinių technologijų mokytoja Natalija Kriaučiūnienė ir lietuvių kalbos mokytoja Vida Ramoškienė