Naujienos

„Orientacinio pasivaikščiojimo žaidimas PANEVĖŽIO RAJONAS“

Panevėžio r. vietos veiklos grupė organizavo orientacinio pasivaikščiojimo žaidimą „Panevėžio rajonas“, kurio metu kvietė pasivaikščioti po Panevėžio miestą aplankant kuo daugiau gatvių, kurios pavadintos Panevėžio rajono vietovių (kaimų ir miestelių) pavadinimais.

Žaidime savo jėgas išbandė Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos mokiniai Kamilė Urbonavičiūtė ir Justas Baltramiejūnas. Vaikai planavo maršrutą, aiškinosi kokiais pavadinimais pavadintos miesto gatvės, mokėsi dirbti su žemėlapiu. Vaikščiodami po miestą „surinko“ net 24 gatves, kurių pavadinimai sutapo su Panevėžio rajono vietovių pavadinimais. Mokiniai svečiavosi Panevėžio r. vietos veiklos grupės administracijoje, kur sužinojo apie šios organizacijos vykdomą veiklą, su administracijos darbuotojais diskutavo jaunimui aktualiais užimtumo klausimais.

Orientacinio žaidimo metu Kamilė ir Justas puikiai praleido laiką, ugdėsi planavimo ir pažinimo kompetencijas, domėjosi savo krašto vietovėmis ir džiaugėsi puikiomis Panevėžio r. vietos veiklos grupės dovanotomis kuprinėmis.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė