Pergalės šviesa

Istorijos mokytoja metodininkė Dalia Greviškienė pasakojo, kad pilietine iniciatyva „Pergalės šviesa“ prisiminėme 1991 metų sausį, kai vienybės ir laisvės siekio vedini Lietuvos piliečiai apgynė atkurtos valstybės Nepriklausomybę.
Anot mokytojos ši diena mokykloje savo dvasia buvo kitokia: jautresnė, ramesnė, verčianti susikaupti. Rytas mokykloje: žvakelių liepsnelės languose, rankose ir susibūrimas, kurio metu išsakyti atminimo žodžiai. Labai jautriai nuskambėjo 10 klasės mokinės Veronikos iš Ukrainos mintys apie savo šalį ir laisvę: „Mes siekiame laisvės. Tikrai norime, kad mūsų šalis būtų stipri ir nepriklausoma“. Veiklų šią dieną buvo gausu: viktorina, skirta Laisvės gynėjų dienai atminti, parodėlė mokyklos bibliotekoje „Laisvės gynėjai”, pilietiškumo pamokos klasėse „Laisvės kova“, pilietiškumo pamoka vyresniųjų klasių mokiniams „Signatarai mokiniams“. Uždegtos atminimo žvakelės prie Nepriklausomybės paminklo Upytės centre.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė