Naujienos

Piešinių paroda „Žiemos taku“

Sausio 21 dieną 9 klasės mokiniai su dailės mokytoja Rūta Grybiene lankėsi Upytės bibliotekoje, kurioje vyko parodos „Žiemos taku“ atidarymas. Ši paroda pirmiausia buvo pristatyta Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus patalpose, o dabar atvežta į Upytę, kad su ja galėtų susipažinti kuo daugiau upytiečių.

Bibliotekoje eksponuojami 38 Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos mokinių darbai. Juose užfiksuoti gamtos fragmentai, yra autoportretų. Darbus su mokiniais aptarė mokytoja Rūta. Buvo kalbama apie spalvų įvairovę, galimybę spalvomis išsakyti savo nuotaiką, jausmus. Paskui bibliotekininkė pakvietė visus pabandyti sukurti iliustraciją vienai iš knygų, kurios buvo pristatytos rinkimuose „Metų knyga 2019.“ Tie, kuriems sekėsi geriausiai, buvo apdovanoti.

Paroda galima pasigrožėti iki š. m. vasario 21 dienos. Siūlau visiems atvykti, pažiūrėti ir įvertinti mūsų darbelius. Manau, patirsite gerų įspūdžių.

Nuotraukos Jolantos Mikšytės.

                      9 klasės mokinė Gabija Danilevičiūtė