Naujienos

Pirmoji pažintis su mokykla

Gegužės 28 dieną Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus priešmokyklinės grupės ugdytiniai, lydimi mokytojos Daivos Duliuvienės, apsilankė mokykloje. Vaikai apžiūrėjo klasę, susėdo į mokyklinius suolus, lentoje užrašė savo vardus, susipažino su būsimąja mokytoja Rasa Sikarskiene. Juos pasveikinti atskubėjo mokyklos direktorė Jurgita Zalatorienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė, kurios palinkėjo būsimiems pirmokams sėkmės, įteikė knygeles ,,Linksmasis elementorius. Mokausi skaityti” ir lankstinukus apie mokyklą.  

Mokytoja, norėdama supažindinti vaikus su mokykliniu gyvenimu, vedė pamokėles –lietuvių kalbos pamokoje visi klausėsi ir žiūrėjo Eduardo Mieželaičio pasaką ,,Zuikis puikis”. Vaikai atsakinėjo į klausimus, už teisingus atsakymus gavo saldžius prizus. Jie suprato, kad eiliuota pasaka moko nepasiduoti viliojančioms pagundoms ir atkakliai siekti savo tikslo. Per muzikos pamokėlę vaikai padėjo varlytėms dainuoti. Dailės pamokėlės metu nupiešė save ir prisiminimui paliko darbelį mokytojai. Būsimiesiems pirmokams ketvirtokai paruošė dovanas – užaugino moliūgų daigelius, kuriuos jie galės auginti namuose, rudenį užaugusius vaisius atsineš į mokyklą ir pavers šviečiančiais žibintais. Vaikai susipažino ir su kitomis mokyklos erdvėmis – žaidė sporto salėje, apžiūrėjo mokyklos valgyklą, pasivaikščiojo kiemelyje.

Būsimų mokinukų veiduose švietė šypsenos, jie noriai bendravo su mokytoja, dalinosi įspūdžiais. Tikimės, kad šis apsilankymas dar labiau sustiprins norą mokytis ir rugsėjo pirmąją visi drąsiai sugrįš į jau pažįstamą mokyklą.

Mokytoja Rasa Sikarskienė