Naujienos

Šeimos sporto šventė „Sportuokime kartu“

Posted

Gegužės 20 dienos popietę Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriuje buvo minima Šeimos diena. Vaikučiai, jų tėveliai, seneliai, broliai ir sesės sunkiai tilpo salėje. Gėrėjomės šokių būrelio per metus išmoktais šokiais, nuoširdžiais posmais ir dainelėmis, skirtomis mamytėms ir tėveliams.
Neilgai trukus išskubėjome į kiemą išbandyti jėgų įvairiose rungtyse, estafetėse. Raginti dalyvauti nė nereikėjo – mamos, tėčiai, močiutės, seneliai, broliai ir sesės būrėsi į komandas ir aktyviai dalyvavo linksmuose žaidimuose.
Šventės metu džiaugėmės galimybe kartu turiningai praleisti laiką, dalinomės gera nuotaika. Visos šeimos buvo apdovanotos atminimo medaliais, o mažuosius nustebinome gaivinančiais ledais.

Vyresnioji auklėtoja Ina Visickienė