Naujienos

Šimtadienio šventė

Kovo 15 dieną mūsų mokyklos dešimtokų laukė netradicinė diena – Šimtadienis. Rytą juos pasitikę devintokai priminė, kad mokytis liko visai nedaug, ir nutarė, kad reikia patikrinti vyreniųjų draugų sveikatą, abejodami, ar jie gali sėkmingai baigti mokyklą.
Taigi, dešimtokus, apsirengusius miego drabužiais, pasitiko devintokų „gydytojų”
komanda. Pamatavę „ligonių” kūno temperatūrą, paklausę širdies plakimo, patikrinę regą, nustatė, kad dešimtokai serga sunkiomis ligomis ir jiems būtinas gydymas ligoninėje. „Slaugytojos” palydėjo pacientus į 100-ąją palatą. „Ligoniai” buvo suskirstyti į tris komandas. Pirmoji užduotis– sugalvoti savo komandos pavadinimą,o paskui reikėjo atlikti daugybę kūrybinių užduočių: išsitraukę lapelį su dainos pavadinimu, be žodžių suvaidino dainos pavadinimą, o kita komanda klausinėdami turėjo atspėti, kokia tai daina. Daug emocijų kilo ir tada, kai reikėjo dainų žodžiais ant popieriaus lapo marginti marškinėlius ir kaklaraiščius. Visi draugiškai ir linksmai piešė piešinius, žaidė žaidimą „Miestai, vandenys…“
Šventės metu devintokai įteikė šimtadienio kalendorių, kuris jiems primins, kad iki mokyklos baigimo lieka vis mažiau ir mažiau dienų. Sveikinimo žodį ir palinkėjimus išsakė mokyklos direktorė Jurgita Zalatorienė. Atlikus šventės organizatorių sugalvotas užduotis ir įveikus visas kliūtis, dešimtokai gavo pusatestačius ir saldžias dovanėles – meduoliukus. Šventę baigėme dešimtokų atliekama šimtadienio daina.

Devintokų klasės vadovė Danguolė Vigaudienė