Naujienos

Sportas – sveikatos šaltinis

Lietuvių liaudies patarlė byloja „Sveikata ir už auksą brangesnė“. Jos niekas nepardavinėja ir nėra tokios piliulės, kurią prarijus visą gyvenimą lydėtų sveikata – vaikystėje išmokstame sveikai gyventi arba ne. Mokyklos antrokai ir ketvirtokai gegužės 19 dieną surengė popietę „Sportas – sveikatos šaltinis“ Čičinsko kalne.
Mokiniai susiskirstė į dvi komandas: raudonųjų komandai vadovavo Danas Fedaravičius, o mėlyniesiems – Justas Baltramiejūnas. Dalyviams teko bėgti krosą, šokinėti su maišais, mėtyti žiedus, su specialiais akiniais priskinti pienių žiedų, pereiti pelkę statant kojas tik ant dviejų lentelių, lenktyniauti nešant lėkštelę ant galvos, varyti balioną šaukštu. Komandos labai stengėsi užduotis atlikti kuo tiksliau ir kuo greičiau, kapitonai palaikė savuosius. Raudonieji vienu tašku aplenkė mėlynuosius ir laimėjo – džiaugsmas liejosi per kraštus.
Po varžybų vaikai žaidė su kamuoliu, šokinėjo per šokdynę, važinėjosi dviračiais, žaidė kitus linksmus žaidimus, draugiškai vaišinosi atsineštai sumuštiniais, gėrimais, vaisiais. Įraudę ir linksmi, aktyviai praleidę pusdienį gamtoje, visi laimingai grįžo į mokyklą.

Mokytoja Rasa Sikarskienė